روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

بیگی کالا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر بیگی را هم پوشش می‌دهد.

سفارش‌ها در شهر تهران وسایر شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد.تمامی سفارشات با پست ارسال شده ولی پردازش و تحویل ارسال سفارش به پست 24 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش میباشد.

نکات:

 

  • تحویل رایگان تنهاشامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش ازپانصدهزار تومان می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر این مبلغ برای تمام نقاط ایران 25000 هزار تومان است.
  • اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، به دستور شرکت پست جمهوری اسلامی ایران هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • رای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی حداکثر اتا یک ساعت بعد از تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایرادسریعا با پشتیبانی مورلو ارتباط بگیرند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری و عدم اطلاع رسانی برای ایراد فیزیکی به منزله تایید  وی میباشد و مورلو هیچ گونه مسئولیتی قبول نخواهد کرد.
  • سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.