سوالات متداول

مورلو برند آلمانی است و این وبسایت تنها نماینده رسمی آن در ایران است.

لوسیون‌ و واکس‌های مورلو به‌صورت تخصصی برای محصولات چرمی تولید می‌شود. بااین‌حال محصولات مراقبت از جیر و نبوک با دیگر تولیدات مراقبتی از چرم متفاوت است.

خیر درصورتی‌که واکس برای روش خاصی از مراقبت تولید شده باشد، امکان استفاده از آن برای پاپوش‌ و تن‌پوش‌های چرمی وجود دارد.

خیر، پس از آغشته کردن سطح چرم باید واکس یا لوسیون اضافی باقی‌مانده را با دستمال نخی بزدایید. برای این کار به‌درستی و به لطافت باید دستمال نخی را روی سطح کشیده که واکس پرداخت شود.

خیر، پس از استفاده از این محصولات بهتر است مدتی به محصول چرمی خود زمان دهید. با این کار به محصولات مورلو زمان می‌دهید که تأثیر خود را روی چرم بگذارد.

خیر، برای مراقبت از جیر و نبوک محصولات مراقبتی مخصوص تولید می‌شود.

خیر، این کار باعث خشک شدن بافت محصولات چرمی می‌شود. از طرفی بهتر است بعد از هر بار استفاده از این محصول با لوسیون‌های مراقبتی مورلو بافت چرم را تغذیه کرد.

دلیل این موضوع این است که پس از استفاده از این واکس به‌درستی سطح چرم پرداخت نمی‌شود. اگر واکس اضافی روی سطح چرم باقی بماند، بعد از مدتی سطح آن کدر می‌شود.

بله امکان سفارش انواع واکس مورلو به آدرس منتخب مشتری وجود دارد. شما میتوانید در صفحه پرداخت آدرس حمل و نقل دیگری را وارد کنید. 

تمامی مشتریان محترم می‌توانند به‌راحتی و به‌صورت آنلاین محصولات باکیفیت مورلو را سفارش دهند. همچنین امکان ارائه واکس ها و لوازم مراقبتی مورلو به صورت عمده هم وجود دارد. بر ای اطلاعات بیشتر به صفحه اعطای نمایندگی و فروش عمده مراجعه فرمایید.

هزینه ارسال 39 هزار تومان است.

امکان تعویض و مرجوعی تنها در صورتی وجود دارد که کالا به صورت پلمپ باشد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه