رویه ارسال سفارش

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که محصولات خریداری شده برای رسیدن به دست مشتریان چه پروسه‌ای را طی می‌کنند؟ در ادامه به‌صورت خلاصه شما را با پروسه ارسال سفارشات مشتریان در سایت فروشگاهی مورلو بیشتر آشنا می‌کنیم. زمانی که مشتریان قصد خرید محصولی را دارند، صفحه محصول مطابق با آخرین به‌روزرسانی‌های محصول در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. در این بخش مشتری به‌صورت کامل اطلاعاتی اعم از محصول باقی‌مانده در انبار، رنگ‌های موجود و اطلاعات تکمیلی آن قابل‌مشاهده است. در این بخش مشتری باتوجه‌به نیاز خود محصول با رنگ مشخص و تعداد معین را به سبد خرید خود اضافه می‌کند.

پس از آن اپراتور امور فروش سایت مورلو باتوجه‌به سفارش مشتری دستور آماده‌سازی محصولات خریداری شده را اعلام می‌دارد. محصولات به‌صورت اصولی و کامل بسته‌بندی می‌شود و با استفاده از پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهد شد. محصولات ارسال شده به احتساب روند پست از زمان ثبت سفارش تا زمان دریافت توسط مشتری زمانی بین 3 تا 5 روز کاری را سپری می‌کند. بعد از ثبت سفارش نگران دریافت محصولات خریداری شده نباشید. درصورتی‌که در زمان ارسال محصولات مشکلی پیش‌بینی‌نشده به وجود بیایید یا اطلاعات مکانی مشتری به‌درستی وارد نشده باشد، اپراتور ارتباط با مشتری به‌صورت کامل این مشکل را رفع‌ورجوع خواهد کرد. پس از این بابت نیز نگرانی نخواهید داشت. تلاش تمامی افراد تیم متخصص سایت فروشگاهی مورلو بر آن است که محصولات به بهترین و در کمترین زمان ممکن به دست شما مشتریان عزیز برسد.

اصالت کالا

سایت فروشگاهی مورلو مفتخر به ارائه چندی از بهترین و کارآمدترین محصولات مراقبت از چرم در ایران است. محصولات مورلو به‌صورت تخصصی برای رفع مشکلات چرم که به‌مرورزمان به وجود می‌آید تولید شده است. ازآنجایی‌که این محصولات از مواد اولیه آلمانی تولید شده در زمان مصرف و پس از آن خیالتان از کیفیت آن‌ها راحت خواهد بود. هرکدام از محصولات با فرمولاسیونی مشخص تولید شده به همین دلیل کارایی آن‌ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

 

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه