داستان ما

شاید شما هم از پدر و مادرهایتان شنیده باشید که هیچ کفشی به‌اندازه کفش ارتشی‌ها براق و واکس‌خورده نیست. برند آلمانی مورلو با نام تجاری (MORELLO) در ابتدای فعالیت خود، محصولاتی را  تنها برای ارتش بریتانیا تولید می‌کرد. درواقع نام این برند نیز از لباس سرخ این ارتش الهام گرفته است.

تمامی ارتشی‌هایی که از محصولات مورلو استفاده کرده بودند، رضایت خود را اعلام کردند و به همین دلیل در ادامه به‌آرامی فروش این محصولات در بازار رواج پیدا کرد. ازآنجایی‌که ایرانیان همیشه لایق بهترین‌ها بودند، تصمیم گرفتیم با فروشگاه اینترنتی مورلو محصولات باکیفیت این برند را در اختیار شما مصرف‌کنندگان محترم قرار دهیم. تمامی محصولات ارائه‌شده در این سایت همگی با مواد اولیه و مرغوب آلمانی تولید می‌شوند.

محصولات مراقبتی و از چرم و کفش مورلو

محصولات مورلو با فرمولاسیونی تخصصی تولید می‌شود. از طرفی این شرکت تلاش خود را برای تولید محصولاتی همه‌جانبه و مراقبت از چرم می‌گذارد. به همین دلیل با استفاده از محصولات مورلو به‌راحتی می‌توانید از کفش، پوشاک، اکسسوری، وسایل منزل و چرم خودرو خود مراقبت نمایید.

علاوه بر آن برند مورلو در گروه تولیدکنندگانی است که همیشه نیاز بازار را مدنظر قرار داده است. به همین دلیل محصولات این برند در رنگ‌ها و لاین مراقبتی مختلف مطابق با نیاز مشتریان به بازار عرضه می‌شود. فروشگاه اینترنتی مورلو عرضه‌کننده محصولات مرغوب  این برند به‌تمامی مشتریان در تمامی نقاط کشور و با توجه به نیازشان است.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه