داستان ما

برند مورلو با نام تجاری (MORELLO) حدود 21 سال پیش حوالی سال 2002 در کشور آلمان تأسیس شد. شاید شما هم از پدر و مادرهایتان شنیده باشید که هیچ کفشی به‌اندازه کفش ارتشی‌ها براق و واکس‌خورده نیست. ایده اصلی این برند نیز تولید محصولاتی با کیفیت بود که به‌درستی از همه محصولات چرمی مراقبت نماید. در ابتدای فعالیت برند مورلو محصولات تولیدی تنها برای ارتش سرخ بریتانیا تولید می‌شد. در واقع نام این برند نیز از لباس سرخ این ارتش الهام گرفته است. هدف اصلی از این فعالیت این بود که این واکس‌ها و محصولات مراقبت از چرمی به‌درستی امتحان خود را پس دهد.

بعد از آنکه محصولات تولیدی مورلو امتحان خود را پس داد. تمامی افرادی که از این محصولات استفاده کرده بودند رضایت خود را اعلام کردند، به همین دلیل در ادامه به‌آرامی فروش این محصولات در بازار رواج پیدا کرد. از آنجایی که ایرانیان همیشه لایق بهترین‌ها بودند، تصمیم گرفتیم با فروشگاه اینترنتی مورلو محصولات با کیفیت این برند را در اختیار شما مصرف کنند محترم قرار دهیم. تمامی محصولات ارائه شده در این سایت همگی با مواد اولیه و مرغوب آلمانی تولید می‌شوند. به همین دلیل در زمان خرید این محصول خیالتان از کیفیت آن‌ها راحت باشد.

محصولات مورلو با فرمولاسیونی تخصصی تولید می‌شود. از طرفی این شرکت تلاش خود را برای تولید محصولاتی همه‌ جانبه و مراقبت از چرم می‌گذارد. به همین دلیل با استفاده از محصولات مورلو به‌راحتی می‌توانید از پوشاک، اکسسوری، وسایل منزل و چرم خودرو خود مراقبت نمایید. علاوه بر آن برند مورلو در گروه تولیدکنندگانی است که همیشه نیاز بازار را مدنظر قرار داده است. به همین دلیل محصولات این برند در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی مطابق با نیاز مشتریان به بازار عرضه می‌شود. فروشگاه اینترنتی مورلو عرضه‌کننده محصولات مرغوب  این برند به‌تمامی مشتریان در تمامی نقاط کشور و با توجه به نیازشان است.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه